Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Referanslar
İletişim
HAKKIMIZDA

Decopor Isı Yalıtım Sistemleri ; 2005 yılında kurulmuş, yurt içinde başarılara imza atmış genç ve girişimci bir kuruluştur.

Decopor Isı Yalıtım Sistemleri; Dış cephe yapı sistemleri üretiminin yanı sıra iç cephe yapı sistemleri üretimine de başlamıştır. Hızla büyüyen ve kurumsallaşan firmamız, yaşamın değerini bilerek dünyaya değer katar vizyonuyla ülkesine ve halkına hizmet üretmeyi amaç edinmiştir. Dürüst insana değer veren yenilikçi, öncü, çevreci, güçlü, hızlı,kurumsal ve güvenilir bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Decopor Isı Yalıtım Sistemleri'nin hedefi ; Avrupa birliği ülkelerinden sonra Orta Asya ülkelerine yaptığı ihracatın grafiğini hızla yükseltmektir. Decopor Isı Yalıtım Sistemleri, Tasarım ve Yenilikçi prensibiyle ürün yelpazesini genişletmekte, klasik modellerin yanı sıra, kullanışlı, hava şartlarına uyumlu, estetik ve yeni modelleri beğeninize sunmak için çalışmaktadır. Decopor ürünleri mimarların uygulamalarda aradığı dekoratif detaylara ve estetiğe sahiptir. Geliştirilmiş dekoratif yapı malzemelerimiz son sisten ekipmanlarla kullanım esnekliği, uygulama kolaylığı ve pratik montaj çözümleriyle teknik elemanların işlerini kolaylaştırır. İş gücü ve verimliliğimizi artırır.

Decopor Isı Yalıtım Sistemleri

Tüm Hakları Saklıdır . Decopor ısı Yalıtım | 2016